Rada nadzorcza

Maciej Żukowski – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Maciej Wyszoczarski – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Maciej Duch – Członek Rady Nadzorczej
Piotr Kasprzak – Członek Rady Nadzorczej
Ewa Maciąg – Członek Rady Nadzorczej

 

Zarząd

miroslaw-barszcz-1Mirosław Barszcz

Prezes Zarządu

Menedżer z ponad dwudziestoletnim stażem w obszarach strategii, finansów, nieruchomości i zarządzania projektami. Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra nauk prawnych. Pracował w międzynarodowych firmach doradczych (EY, PwC), w kancelariach prawnych (Baker & McKenzie, GWW Legal) oraz w administracji rządowej (wiceminister finansów, minister budownictwa, doradca ministra sprawiedliwości). Posiada doświadczenie w wielu branżach, m.in. finansowej, budowlanej, deweloperskiej, energetycznej, informatycznej i telekomunikacyjnej. Współtwórca długofalowych strategii rozwoju polityki mieszkaniowej, podatkowej i prorodzinnej. Od listopada 2016 roku pełni funkcję doradcy społecznego w Ministerstwie Finansów.

 

grzegorzmuszynskiGrzegorz Muszyński

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Politechniki Lubelskiej i University of Illinois w USA. W latach 1993–2007 zarządzał spółką odpowiedzialną za naprawę nawierzchni kolejowych i usługi ogólnobudowlane. W 2016 roku pełnił funkcję członka zarządu do spraw inwestycji w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Od 2007 do 2013 roku był prezesem Portu Lotniczego Lublin S.A. W tym czasie spółka zrealizowała największą w województwie lubelskim i pierwszą na tę skalę inwestycję w Polsce po 1989 roku – budowę i uruchomienie międzynarodowego lotniska w Lublinie (projekt został zrealizowany w zapowiedzianym terminie). Od 2014 roku był pełnomocnikiem zarządu województwa lubelskiego ds. rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, a następnie koordynatorem jego budowy. Zaangażowany m.in. w działalność Wspólnoty Polskiej, organizacji wspierającej Polonię na Wschodzie.

 

Krystyna Wąchała-Malik

Członek Zarządu

Menedżer z ponad dwudziestoletnim stażem w obszarze bankowości, zarządzania ludźmi, zarządzania projektami i procesami. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, magister nauk ekonomicznych. Ukończyła studia podyplomowe Akademia Trenera na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, uzyskując uprawnienia trenera biznesu. Ukończyła studia MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz prestiżowy program rozwojowy Management of Leaders teams in Branch Area pod patronatem Prezesa Zarządu Banku BZWBK S.A. Posiada certyfikat coachingu menadżerskiego na poziomie zaawansowanym. Wiele lat związana z bankowością między innymi PKO BP S.A, Kredyt Bank S.A, Bank Zachodni WBK S.A. Posiada również doświadczenie w administracji rządowej gdzie pracowała jako Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego Ministerstwa Finansów. Była również, jako przedstawiciel Ministerstwa Finansów, członkiem Zespołu do spraw wykonywania postanowień Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych.

Od wielu lat zaangażowana w działalność charytatywną oraz działalność na rzecz lokalnych społeczności. Honorowy członek International Police Association Polish Section.

 

Krzysztof Pniewski

Członek Zarządu

Przedsiębiorca i menedżer z ponad 25-letnim doświadczeniem w obszarze strategii, zarządzania finansami, zwiększania efektywności organizacji oraz wdrażania nowoczesnych narzędzi informatycznych. W PFR Nieruchomości pełni rolę członka zarządu ds. finansowych PFRN. Wcześniej był członkiem zarządu Deloitte Polska, partnerem i wiceprezesem w Deloitte Business Consulting oraz w Andersen Business Consulting. W SEKA S.A. był członkiem rady nadzorczej. Karierę rozpoczął w Arthur Andersen jako audytor i konsultant, gdzie po 4 latach został menedżerem i po 7 latach dyrektorem. Wspierał wiodące firmy z Polski, Europy i USA w realizacji projektów reorganizacyjnych, podnoszących efektywność i usprawniających zarządzanie (ponad dwieście projektów, w tym wdrożeń systemów IT). W Deloitte przez 10 lat był odpowiedzialny za Deloitte CFO Program i rozwijanie relacji firmy z dyrektorami finansowymi.